Zderzenie trzech samochodów osobowych - Powodowo

23.01.2019r około godziny 17:30 doszło do niebezpiecznej sytuacji na DK32 w miejscowości powodowo. Na wysokości Zespołu Szkół Rolniczych doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych. Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły same pojazdy jednak uskarżały się na ogólne złe samopoczucie dlatego na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe i Policję. W efekcie końcowym wszyscy uczestnicy wypadku zostali zabranie do Powiatowego Szpitala w Wolsztynie.

Inne czynności podjęte przez zastępy Straży Pożarnej: zabezpieczono miejsce działań, udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, kierowano ruchem. W wyniku zderzenia samochodów doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych, które zneutralizowano. Wszystkie pozostałości po wypadku zostały posprzątane. Do momentu zabrania wszystkich samochodów biorących udział w zderzeniu miejsce działań było nadzorowane przez Policję i Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą z Wolsztyna.

Do zdarzenia zadysponowano Jednostkę Ratowniczo Gaśniczą z Wolsztyna oraz Ochotniczą Straż Pożarną z Siedlca. Inne służby: Policja i Pogotowie Ratunkowe.